Офіційний магазин Skif Outdoor
З 09.00 до 20.00 без вихідних

Назустріч пригодам - з наметами Skif Outdoor

28.07.2021

Погода в останні дні дуже нестабільна, на відміну від стійкого бажання вирватися якнайдалі зі звичних місць. Втекти від шуму великого міста і нескінченних турбот хоч на пару днів. Ну а щоб відпочинок пройшов з комфортом і ніякі непередбачені обставини не могли зіпсувати настрій, необхідно все продумати заздалегідь. На що точно потрібно звернути особливу увагу, так це на вибір місця для ночівлі, а точніше – кемпінговий намет.

Хочемо акцентувати вашу увагу на наметах з нової поставки Skif Outdoor. Нагадаємо, що торговельна марка Skif Outdoor – новий бренд товарів для туризму та кемпінгу, створених з урахуванням всіх вимог саме українського споживача.

Політика компанії полягає в наданні користувачу максимально можливої якості при доступній ціні. Skif Outdoor приділяють багато уваги функціональності матеріалів і віддають перевагу сучасним технологічним зразкам, які добре зарекомендували себе в експлуатації.

В товарному ряду компанії вже представлені ​​різноманітні кемпінгові меблі, термоси і ліхтарі. Skif Outdoor на цьому не зупиняється і продовжує радувати нас новими продуктами.

На сьогоднішній день в асортименті представлено 4 моделі наметів, які стануть відмінним укриття на природі як від дощу, так і від нещадно пекучого сонця: Adventure I в двох розмірах, Adventure II, а також автоматичні Adventure Auto I і Adventure Auto II. Крім того моделі Adventure I і Adventure II поставляються в декількох колірних варіації.

Намети виготовлені зі спеціального дихаючого поліестеру 170T, завдяки чому в них не жарко навіть за умови закритого клапана-входу. Даний матеріал має рівень водонепроникності 500 мм в/с, і без проблем витримує невеликі опади у вигляді дощу і роси. Також намети мають спеціальне покриття, яке захищає від ультрафіолетових променів, що є незамінним при використанні в сонячну погоду.

Каркаси наметів Adventure I і Adventure II являють собою дві складові дуги, всі секції кожної скріплені між собою гумкою, що запобігає втраті одного з елементів і істотно спрощує процес складання. У моделей Adventure Auto I і Adventure Auto II все ще простіше, оскільки їх каркас являється розкладною конструкцією з 4 дуг, що складаються з трьох частин. Все, що потрібно – розгорнути намет, вирівняти дуги, піднявши намет вгору, поставити і притиснути зверху по центру з невеликим зусиллям. Незалежно від моделі, дуги виконані з трубчастого гнучкого склопластику, здатного витримувати високі навантаження.

Всі намети мають продубльовані антимоскітною сіткою входи-виходи, обладнані внутрішньою кишенею і гачком для підвішування ліхтаря і комплектуються сталевими кілочками для фіксації до землі, а моделі Adventure II, Adventure Auto I та Adventure Auto II ще і стропами.

Особливість наметів Skif Outdoor полягає в простоті експлуатації – встановити і зібрати їх зможе навіть турист-початківець за лічені хвилини.

Окрім наметів компанія також представила модель каремата Skif Outdoor Transformer в трьох кольорах. Килимок складається гармошкою і фіксується еластичними стрічками. Великим плюсом такої конструкції є те, що на відміну від традиційних килимків рулонного типу, вона самостійно не складається. Килимок виконаний із суперлегкого рельєфного матеріалу, який гарантує хороший теплоізоляційний ефект без збільшення ваги, а також підвищує термін експлуатації завдяки особливій структурі.

Связанные товары